Her YaŞta
agesa-logo

Etkinlikleri Takip Edebileceğiniz Web Siteleri Önerileri

 Etkinlikleri Takip Edebileceğiniz Web Siteleri Önerileri

Özellikle pandemi döneminin ardından küresel anlamda her birimiz sosyal olmanın, hayatın içinde yer almanın anlamını daha iyi anlamış olduk. Halihazırda pek çoğumuz kültür-sanat etkinlikleriyle zaten içli dışlı iken özellikle son aylarda artık daha da ilgili hale geldik. Bugün 3 büyük şehrimizi de kapsayan kültür-sanat faaliyetlerini düşündüğümüzde, bu birbirinden renkli aktiviteleri hangi portal veya platform üzerinden takip edebileceğimize odaklanacağız. Konser etkinlikleri, tiyatro etkinlikleri, şehir etkinlikleri ve çok daha fazlası için okumaya devam etmenizi öneririz. Haydi o zaman; kâğıt kalemler hazırsa Türkiye’nin en nitelikli etkinlik platformlarından oluşan listemize start’ı verelim!

Şehrinizdeki Etkinlikleri Takip Edebileceğiniz Siteler

Her şehirde birbirinden renkli etkinlikler bulunuyor. Buna göre sizler için konser, şehir etkinlikleri ve tiyatro programları gibi pek çok etkinliği bulabileceğiniz etkinlik platformlarını altta sıraladık.

· İstanbul Kültür Sanat Vakfı

Kültür ve sanata dair her aktivitenin bir arada bulunduğu, İstanbul’un adeta bir kültür cümbüşü sunduğunu gözler önüne seren harika bir vakıf platformu burası. Bu portal üzerinden şehrinizde yer alacak a’dan z’ye her etkinliği takip edebilirsiniz.

· İstanbul.Net.Tr

Yine bir başka İstanbul etkinlik platformu olan İstanbul.Net.Tr ; bize pek çok İstanbul etkinliği adına kolay erişim ve takip imkânı sunuyor.

· Etkinlik İstanbul

Birbirinden keyifli İstanbul şehir etkinlikleri bu platformda!

· İzmir Etkinlik (Instagram)

Instagram’cılara özel olarak İzmir Etkinlik’in meşhur sosyal medya hesabını da listemize ekledik.

· İzmir Mag

İzmir’in online etkinlik dergisi diyebileceğimiz platform, şehir etkinlikleri adına oldukça geniş bir yelpaze sunuyor!

· Event Mag

Türkiye genelinde sayısız şehir etkinliğini buradan takip etmenizi öneririz!

Online Etkinlikleri ve Webinarları Takip Edebileceğiniz Siteler

Online etkinlikler ve webinarlar da online yaşantımızın önemli parçaları haline geldi. Pek çok bilgiye eriştiğimiz ve hatta eğitimler alarak uzmanlıklarımıza eklemeler yapabildiğimiz bu alan, hayatımızın pek çok noktası adına önemli bir kaynak. Sosyal, kişisel ve mesleki alanlarda çok faydalı olabilen online platformlar ise şu şekilde;

· Vakademi

· Udemy

· Acaport

· Dijipoint

Tiyatro severler İçin Tiyatro Etkinliklerini Takip Edebileceğiniz Siteler

Tiyatro sanattır, sanatsa hepimizin can damarıdır. Fena mı olurdu ailemiz veya en değerli dostlarımızla şöyle güzel bir tiyatroya gitmek? Hele bir de bunu alışkanlık, rutin ve hatta bir tür ritüel haline getirmek? Cevabınız evet ise işte karşınızda ihtiyacınız olan liste! Birbirinden güzel tiyatro etkinlikleri için aşağıdaki harika platformları tarayıcınızda yıldızlamanızı öneririz.

· Bu Bilet

· İstanbul.Net.Tr

· Tiyatrolar.com

· Passo

· Kültür Sanat (İzmir)

Konsersiz Yapamam Diyenler İçin En Son Konser Etkinliklerini Görüntüleyebileceğiniz Siteler

Ve son olarak içindeki gençlik enerjisi bitmek bilmeyenlere özel; konser etkinliklerini takip etmek adına en iyi başlıca platformları sizler için aşağıda sıraladık. Bu platformlar üzerinden online olarak şehrinizde yer alan tüm konser etkinliklerinden haberdar olabilir ve eğlencenin, müziğin tadına doyasıya varabilirsiniz.

· Biletix

· Biletino

· Biletini Al

· La Konser (Ankara)

Şimdiden teşekkür ettiğinizi duyar gibiyiz… İçinizdeki güzel enerjinin daim olmasını diler; kültür, sanat, müzik ve etkinlik dolu cıvıl cıvıl bir sonbahar dileriz hepinize.

MÜZİK & EĞLENCE YAŞAMA SANATI YENİ NE VAR?

Diğer Öneriler